25 października 2017

Zastosowania

Zdrowie
Floating przeznaczony jest dla osób borykających się z przewlekłymi bólami czy stanami zapalnymi, mającymi problem z układem krążenia, oddechowym czy odpornościowym. Pomocny również jest przy odchudzaniu i poprawie przemiany materii.

Uroda
Zabieg estskierowany osobom chcącym spowolnić procesy starzenia, poprawić jędrność i oczyścić skórę, odżywić, nawilżyć i wzmocnić włosy i paznokcie, dotlenić organizm, zmniejszyć obrzęki i zasinienia.

Sport
Sesje floatingowe kierowane są do osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Dzięki floatingowi zwiększa się wydajności treningów, obniża ryzyko wystąpienia kontuzji, niweluje się kwas mlekowy, a organizm lepiej regeneruje się po obrażeniach i intensywnym treningu.

Rehabilitacja
Floating jest jednym z najlepszych sposobów wspierania rehabilitacji. Dzięki sesjom odczuwalne jest zmniejszenie bólu, poprawienie krążenia krwi, szybsze gojenie i zmniejszenie stanów zapalnych, zwiększenie wytrzymałości oraz siły czy unormowanie napięcia mięśniowego

Nauka
Floating kierowany jest do osób chcących poprawić swoje wyniki w nauce i zwiększyć efektywność. Podczas głębokiego relaksu stymulowana jest prawa półkula mózgu odpowiedzialna między innymi za lepsze zapamiętywanie.

Płodność
Floating wskazany jest parom, które planują powiększenie rodziny. Właściwości regenerujące i antystresowe sesji pozytywnie wpływają na płodność.

Nerwice i lęki
Poprzez terapie R.E.S.T. zyskuje się wyciszenie lęku i uspokojenie organizmu. Sesje w kabinie sensorycznej zmniejszają lub całkowicie eliminują natrętne myśli, ułatwiają koncentrację, pozwalają na pokonanie strachu.

Ból Terapia unoszenia się na wodzie wskazana jest osobom borykającym się z wszelkimi bólami. Podczas stanu głębokiego relaksu uwalniane są endorfiny odpowiedzialne za łagodzenie bólu, dodatkowo odciążony organizm szybciej radzi sobie z niepożądanymi czynnikami takimi jak ból.

Medytacja
Floating dedykowany jest osobom chcącym poznać stan głębokiego relaksu, który osiągają buddyjscy mnisi czy jogini podczas długotrwałej medytacji.
Rezerwuj i opłać swoją sesję Floating Kielce (wpadaj.pl)